Aromatik Polyurea

Aromatik polyurea sistemler dünya geneli ve ülkemizde en yaygın kullanılan polyurea kaplama malzemesidir. İnsan sağlığına zarar veren uçucu içerik (VOC)..

Alifatik Polyurea

Aromatik polyurealara nazaran alifatik sprey polyurea nın içerisinde aromatik içeren bulunmamaktadır. Dünyamızın ısı ve ışık kaynağı güneşten gelen ultraviyole ışınları,..

Sprey Polyurea Kaplama

Sprey polyurea, iki bileşenli bir malzeme olup zemine püskürtme yöntemi ile uygulanmaktadır. Sprey olarak uygulanan polyurea malzemesi, ek yeri bulunmayan..

Teras Polyurea Kaplama

Teras polyurea kaplama uygulamaları, seçenekleri arasında en kusursuz şekilde hidroizolasyon görevini ihtiva eden yegane malzemedir. Polyurea malzemesi uzun ömürlüdür. Yapılan..

Hibrit Polyurea

Hibrit polyurea, ekonomik polyurea olarak bilinen poliüretan alaşımlı izolasyon ve kaplama malzemesidir. Yapısal olarak polyurea ile aynı özelliklere sahip olsa..

Polyurea Fiyatları

Polyurea fiyatları uygulama yapılacak zemine, metraja ve tercih edilen kalınlığa göre değişkenlik gösterir. Polyurea malzemesinin bir kaç türü olmakta ve..

Saf Polyurea

Saf polyurea dünya üzerinde kabul görmüş polyurea bileşenlerinden oluşan kaplama malzemesidir. Diizosiyanat ve saf amin reçineden oluşmaktadır. Çok hızlı kürlenen..

Polyurea Teknik Özellikleri

Polyurea teknik özellikleri nden ötürü uygulama alanları yapının her bölümüne ulaşmıştır. Dayanıklı yapısı, esnekliği, sertliği, kimyasal dayanma gücü, aşınma dayanımı..

    WhatsApp WhatsApp Destek Hattı